ورود به بانکداری دیجیتالی بانک کشاورزی
  • نام کاربری:
    راهنما
  • کلمه عبور:
  • علاوه بر امکان ورود به سامانه با توکن سخت افزاری، می توانید با ایجاد پروفایل بر اساس رمز حساب همراه بانک وارد سامانه شوید. در صورت تمایل برای ایجاد پروفایل و یا فراموشی اطلاعات پروفایل اینجا را کلیک نمایید.
هشدارها و نکات:
دقت نمایید:
توجه: در صورتی که دستگاه توکن شما از همزمانی با مرکز خارج شده باشد. می توانید از اینجا اقدام به همزمان سازی توکن خود نمایید.
پیشنهاد می گردد:
مسائل رمز نگاری در سایت لحاظ شده باشد، به طوریکه این ویژگی به وسیله قفل کوچک در صفحه مرورگر نمایش داده شود
بانک هرگز اطلاعات محرمانه کارت و حساب شما را از طریق ایمیل و یا پیامک درخواست نمی کند. لطفاً در صورت مشاهده ضمن عدم پاسخ به این درخواست ها مراتب را به بانک اطلاع دهید
در صورت مشاهده پیغام خطای Certificate Error از ادامه عملیات صرف نظر نمایید
پیشنهاد می گردد:
از صفحه کلید مجازی استفاده نمایید. برای ورود اطلاعات با صفحه کلید مجازی نیاز به کلیک کردن نمی باشد. کافی است به مدت یک ثانیه ، موس را روی دکمه مورد نظر نگه دارید
از مرورگرهای متداول مانند Internet Explorer, Opera , Google Chrome, Mozilla Firefox و نسخه به روز شده آنها استفاده کنید
در بازه های زمانی مشخص نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایید و از انتخاب رمز هایی همچون شماره شناسنامه ، تاریخ تولد خود یا بستگان که به سادگی قابل حدس زدن می باشند خودداری نمایید
پس از اتمام کار بانکی خود در بانکداری دیجیتالی حتماً با استفاده از دکمه خروج از سیستم خارج شوید
حتی الامکان در مراکز عمومی نظیر کافی نت ها یا مکان هایی که اینترنت رایگان در اختیار شما می گذارند و از امنیت آن اطمینان کافی ندارید وارد بانکداری دیجیتالی نشوید.
نام کاربری و کلمه عبور خودتان را هیچ گاه یادداشت نکنید و تلاش کنید آن را به خاطر بسپارید و به هیچ عنوان کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.
ممکن است برخی افراد کلاهبردار با طراحی صفحاتی مشابه صفحات بانکداری دیجیتالی، سعی در فریب کاربران و بدست آوردن مشخصه های خصوصی آنها نمایند لذا مراقب اینگونه سایتها و صفحات جعلی باشید.
پلیس فتا
در حال بارگذاری